Publiczna Szkoła Podstawowa w Pilonie

wypracowania historiaPopup Box na stronę

NASZE SZKOLNE SUKCESY 2017/2018





XXI GMINNY TURNIEJ

WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE

W RUCHU DROGOWYM



"Uczniowie naszej szkoły wykazali się wzorową znajomością przepisów ruchu drogowego.

Kinga Rychter - I miejsce
Klaudia Brzezicka – II miejsce
Mateusz Lewczuk – III miejsce

Drużyna szkolna w składzie:
Kinga Rychter, Klaudia Brzezicka, Mateusz Lewczuk i Wiktor Tarwacki
zajęła I miejsce.

Reprezentacja klasy VII:

Seweryn Brzezicki i Paweł Hyla
zajęła II miejsce.

GRATULUJEMY!




GMINNY KONKURS ORTOGRAFICZNY




MISTRZ ORTOGRAFII w kategorii klas II-IV -Lena Grzeszczak kl. II

GRATULUJEMY!





Sukcesy w klasie II




"Każdy może odnieść sukces"

Mistrz tabliczki mnożenia -Vanessa Dynakowska
Mistrz ortografii -Lena Grzeszczak
Mistrz aktywności-Amelia Lech
Wice Mistrz -Lena Żuchowska
Mistrz kaligrafii- Vanessa Dynakowska
Mistrz czytania- Lena Grzezczak

GRATULUJEMY!





MISTRZOSTWA SZKOŁY

W TENISIE STOŁOWYM




I miejsce – Paweł Hyla
II miejsce – Mateusz Lewczuk III miejsce – Przemek Jurszo

GRATULUJEMY!






GMINNY KONKURS

WIELKANOCNY



W kategorii: PALMY

I Grupa wiekowa – przedszkolaki:

Nagroda II – Wiktoria Rutyna, oddział przedszkolny

II Grupa wiekowa – uczniowie klas I-III szkół podstawowych:
Nagroda II – Martyna Rutyna, kl. I




LISTA NAGRODZONYCH W GMINNYM KONKURSIE PLASTYCZNO – LITERACKIM

„JA – MOJA WIEŚ, MOJA OKOLICA”

PRACE PLASTYCZNE
Kategoria kl. 0 – I
NAGRODY:
Mateusz Fuk, kl. 0
Kornelia Radoń, kl. I

WYRÓŻNIENIA:
Martyna Rutyna, kl. I
Adrian Radoń, kl. I
Fabian Zielski, kl. I
Kornelia Radoń, kl. I


Kategoria kl. II – III
NAGRODY:
Vanessa Dynakowska, kl. II
Martyna Taubert, kl. II

WYRÓŻNIENIA:
Lena Grzeszczak, kl. II
Maja Kowalska, kl. II
Filip Ciepliński, kl. II


Kategoria kl. IV - V
NAGRODY:
Maja Wirkus, kl. IV

WYRÓŻNIENIA:
Julia Fuk, kl. IV





OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY

„ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

GMINNY ETAP
Osoby nagrodzone:
Filip Ciepliński klasa II
Lena Grzeszczak klasa II
Vanessa Dynakowska klasa II
Kinga Rychter klasa VI
Roksana Radoń klasa VII
POWIATOWY ETAP

II miejsce – Kinga Rychter
III miejsce – Roksana Radoń



SZKOLNY TURNIEJ WARCABOWY

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW



Dziewczęta:

I miejsce – Klaudia Brzezicka
II miejsce – Kinga Rychter
III miejsce – Diana Tarnacka

Chłopcy:

I miejsce – Mateusz Lewczuk
II miejsce – Dominik Rychter
III miejsce – Paweł Hyla

W turnieju wystartowało 14 uczniów z klas IV - VII.




GMINNY KONKURS PLASTYCZNY

„Moja ulubiona postać z bajki”



KATEGORIA –prace plastyczne

W kategorii kl.”0”
I miejsce –Mateusz Fuk
III miejsce – Maja Laskowska

W kategorii kl.I
I miejsce- Adrian Radoń
II miejsce Dominika Milewska i Magdalena Twardowska
III miejsce Igor Tarwacki

W kategorii kl.II
I miejsce –Amelia Lech
II miejsce- Lena Żuchowska
III miejsce –Maja Kowalska

W kategorii kl.IV
II miejsce –Julia Fuk i Karolina Olewnik
III miejsce – Wiktor Tarwacki

W kategorii kl.V-VI
II miejsce Anna Żuchowska
III miejsce Anna Brzezicka

KATEGORIA – prace przestrzenne

W kategorii kl.,,0”
Dzieci z klasy ,,0” otrzymały równorzędne I miejsce
Wiktoria Rutyna
Marika Śniecikowska
klaudia Ignaczak
Małgorzata Kasprzak

W kategorii kl.I
I miejsce- Martyna Rutyna

W kategorii kl.II
II miejsce Martyna Taubert
III Vanessa Dynakowska



IGRZYSKA DZIECI

IGRZYSKA MŁODZIEŻY SZKOLNEJ

POWIATOWE JESIENNE BIEGI

PRZEŁAJOWE DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

2017/2018


w kategorii klas II
X miejsce - Lena Żuchowska

w kategorii klas IV
IX miejsce - Zuzia Paluch
XII miejsce - Karolina Olewnik
IX miejsce - Paweł Bartosewicz
XVIII miejsce - Przemek Jurszo

w kategorii klas V-VI
XIII miejsce - Kinga Rychter
XIV miejsce - Anna Żuchowska
VII miejsce - Mateusz Lewczuk
XVII miejsce - Dominik Rychter

Wszystkim zawodnikom GRATULUJEMY!


Archiwum szkolnych sukcesów